LOKA AUTO to marka działająca w branży motoryzacyjnej od 2008 roku. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą serwisową, transportem aut i pośrednictwem w zakupie wymarzonego samochodu na specjalne zamówienia naszych klientów.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi firmami w regionie, auta sprzedawane przez naszą firmę są rzetelnie sprawdzone i przygotowane do dalszej eksploatacji. Aby dodatkowo zabezpieczyć Państwa nowe auto, oferujemy za pośrednictwem firmy GetHelp, gwarancje mechaniczne, które dają ochronę miedzy innymi takich podzespołów jak silnik, skrzynia biegów, czy drogie w naprawach elektroniczne układy sterowania silnikiem. Szczegółowe informacje na temat działania gwarancji, jak również sieci serwisów znajdą Państwo na stronie www.gethelp.pl.

Wszystkie sprzedawane przez nas auta posiadają komplet dokumentów niezbędny do przerejestrowania auta, co pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i ograniczyć koszty związane z ich przygotowaniem. Dzięki fakturze zakupu zaoszczędzą Państwo rownież wartość podatku PCC-3 (która wynosi 2% wartości rynkowej pojazdu).

Oferujemy rownież pomoc w finansowaniu nowo zakupionego auta, poprzez przygotowanie oferty kredytowej bądź leasingowej, a następnie dopełnienia wszystkich formalności z bankiem do momentu podpisania przez Państwa umowy. Oferujemy także pozostawienie w rozliczeniu używanego przez Państwa do tej chwili auta, bądź pomoc w jego sprzedaży.

Jeżeli aktualna oferta nie zaspokaja Państwa potrzeb i wymagań prosimy o kontakt poprzez e-mail bądź pod nr telefonu 884 333 666 lub 505 628 496 w celu zamówienia konkretnego modelu auta. Zamówienia indywidualne są naszym priorytetem, więc staramy się działać możliwie szybko, ale przede wszystkim w 100% profesjonalnie. W przypadku aut sprowadzanych na zamówienie w cenie usługi otrzymają Państwo:

  • sprawdzenie elektroniki auta komputerem diagnostycznym
  • sprawdzenie grubości powłoki lakierniczej
  • sprawdzenie auta na stacji diagnostycznej
  • gwarancję mechaniczną na 3 miesiące.

Z naszej strony możemy obiecać, że dołożymy wszelkich starań, aby mogli się Państwo w pełni cieszyć nowo nabytym autem i w przyszłości ponownie obdarzyć nas swoim zaufaniem.

Z poważaniem,
Zespół LOKA AUTO.