LOKA AUTO to marka działająca w branży motoryzacyjnej od 2008 roku. Profesjonalnie zajmujemy się obsługą serwisową, modyfikacjami sterowników silnika na specjalne życzenia naszych klientów, tj. podniesienie mocy STAGE1, zmiany w systemach FAP/DPF, EGR, SCR, AdBlue, Start/Stop czy ograniczenia prędkości maksymalnej.

Nasz serwis samochodowy zlokalizowany jest w Olsztynie w nowoczesnym, profesjonalnie wyposażonym warsztacie samochodowym, dostosowanym specjalnie dla Państwa potrzeb. Strefa klienta w naszym warsztacie umili oczekiwanie, na pozostawione w naszym serwisie auto.

Od początku działalności wyznajemy zasadę, że najwyższej jakości usługi gwarantują tylko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Nasi mechanicy łącząc pasję i miłość do motoryzacji z wieloletnim doświadczeniem w branży, dbają o to, aby każde serwisowane przez nas auto cieszyło swojego właściciela bezproblemowym użytkowaniem.

Dzięki naszej skrupulatności i dbałości o najdrobniejszy szczegół, macie Państwo pewność, że pozostawione w naszym serwisie auto nie wyjedzie z niego, z jakąkolwiek usterką, która mogłaby mieć bezpośredni wpływ na Państwa bezpieczeństwo, czy też komfort podróżowania.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy. Nasz serwis w Olsztynie chętnie zajmie się Państwa autem, a w przypadku firm całą flotą. Zadbamy o to, aby posiadanie auta wiązało się już tylko z przyjemnością z jazdy. O resztę zadba LOKA AUTO.

Z poważaniem,
Zespół LOKA AUTO.

mechanik Olsztyn | mechanik w Olsztynie | dobry mechanik Olsztyn | dobry mechanik w Olsztynie